Wanny SPA

Wanny SPA

PRYWATNE WANNY SPA

Współpracując z takimi firmami jak Jacuzzi , Victory SPA , Nordic SPA  , Christi SPA , jesteśmy w stanie zaproponować ofertę która spełni wymogi klientów którzy ponad wszystko cenią sobie jakość i design produktu ale również klientów którzy szukają solidnego produktu za niewielką cenę. Oferujemy wanny typu portable ( skrzyniowe ) ale również wanny do zabudowy lub wpuszczane w posadzkę. Wykonujemy również wanny niestandardowe : murowane lub ze stali nierdzewnej. Dzięki naszej wiedzy dotyczącej uzdatniania wody, dobierzemy dla Państwa produkt który będzie centrum domowego SPA, ale również będzie bezproblemowy i łatwy w obsłudze. 

PUBLICZNE WANNY SPA

Oferujemy wanny do obiektów publicznych, pensjonatów , hoteli, obiektów SPA i fitness. Dobierzemy technologię uzdatniania wody tak aby spełniała ona wszystkie obowiązujące normy i przepisy. Wykonujemy projekt technologii wanny , montaż oraz późniejsze serwisy urządzeń. W ofercie posiadamy najnowocześniejsze metody uzdatniania wody (lampy UV, system POLA, system ozonowania) dzięki czemu nasze wanny są bezpieczne dla kąpiących i tanie w eksploatacji.

WANNY BETONOWE

Dla osób chcących wykorzystać w pełni przestrzeń lub chcących stworzyć wannę o nietypowych kształtach, wykonujemy wanny betonowe pokryte mozaiką. Ta technologia pozwala uzyskać dowolny kształt niecki, a dzięki zastosowaniu takich elementów jak ławki masażu powietrznego, leżanki powietrzne czy też różnego rodzaju dysze masujące uzyskujemy efekt masażu identyczny jak w tradycyjnych wannach z laminatu. 

WANNY NIERDZEWNE

Wyjątkowy styl i nowoczesny wygląd to na pewno duży atut wanien wykonanych ze stali nierdzewnej. Mimo iż ta technologia nie należy do najtańszych, zyskuje w ostatnim czasie dużą popularność. Niecki wykonywane są przez firmę wyspecjalizowaną w produkcji basenów i elementów ze stali nierdzewnej. W połączeniu z naszymi urządzeniami, proponujemy Państwu niebanalny produkt skrojony na miarę Państwa potrzeb. Niecki wykonane z dbałością o najmniejszy detal w połączeniu z idealnie dobranymi urządzeniami sprawiają że nasze wanny ze stali nierdzewnej zachwycą Państwa wyglądem i sposobem działania.

KATALOGI WANIEN SPA

thumbnail of Katalog_portable_Victory SPA PL bez tylthumbnail of Scansani 2017 ulotka