Osuszanie i wentylacja

Osuszanie i wentylacja

OSUSZACZE STOJĄCE I NAŚCIENNE

Osuszacze idealne do małych obiektów SPA i małych basenów domowych. Nie wymagają kosztownej instalacji kanałowej. W ofercie posiadamy modele stojące lub wiszące w pomieszczeniu które chcemy osuszać ale również modele montowane za ścianą takiego pomieszczenia. Nasza oferta obejmuje urządzenia różnej wydajności, w celu doboru odpowiedniego modelu, zachęcamy do kontaktu

OSUSZACZE KANAŁOWE Z POMPĄ CIEPŁA

Osuszacze wymagające instalacji kanałowej, ale dzięki temu możemy odpowiednio rozplanować punkty poboru wilgotnego powietrza i punkty nadmuchu powietrza osuszonego. Osuszacze kanałowe można doposażyć w dodatkowe moduły jak np. wodna nagrzewnica powietrza, moduł kontroli powietrza świeżego. Dzięki wbudowanej pompie ciepła , nasze osuszacze kanałowe można wyposażyć w częściowy odzysk ciepła. Osuszacze kanałowe występują w dużej rozpiętości wydajnościowej , dzięki czemu znajdują zastosowanie w małych obiektach domowych jak i w basenach hotelowych.

CENTRALE BASENOWE

Centrale basenowe to urządzenia które kompleksowo dbają o jakość i parametry powietrza.  Urządzenia tego typu dbają o odpowiednią temperaturę powietrza, odpowiednią wilgotność, ilość wpuszczanego świeżego powietrza, ilość wypuszczanego powietrza nieświeżego. Urządzenia można rozbudować o sekcję odzysku ciepła do wody i powietrza, sekcję regulacji temperatury wody w basenie, sekcję klimatyzacji, sekcję kontroli CO2.  Urządzenie raz ustawione zapewnia idealne powietrze w hali bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji . Znajdują zastosowanie w obiektach hotelowych i w luksusowych basenach prywatnych.

OSUSZANIE DUŻYCH OBIEKTÓW

Oferujemy rozwiązania w zakresie regulacji parametrów wody i powietrza dla dużych obiektów takich jak aquaparki, baseny szkolne, baseny miejskie. Nasze rozwiązania cechuje wysoka wydajność przy stosunkowo nie dużych gabarytach centrali, możliwością rozbudowy o dodatkowe moduły (klimatyzacja, odzysk ciepła), dzięki sekcji odzysku ciepła do wody i powietrza nasze centrale przynoszą spore oszczędności.