Baseny

Baseny

Budowa basenu

Wykonujemy kompleksową budowę basenów. Zajmujemy się projektem, budową i późniejszym serwisem. Wykonujemy baseny dla osób prywatnych, hoteli i pensjonatów, baseny szkolne i miejskie. Dzięki wiedzy i współpracy z liderami w branży basenowej budujemy baseny w niemal każdej dostępnej technice. Nie boimy się nietypowych zleceń i wyzwań. 

Przeznaczenie basenu

Baseny hotelowe

Zdjęcia basenu zewnętrznego, hotelowego

Wykonujemy baseny publiczne dla hoteli i pensjonatów. Posiadamy wiedzę dzięki której dobierzemy technologię basenu w taki sposób aby spełniała ona wszystkie obowiązujące normy i przepisy. 

Baseny prywatne

Basen zewnętrzny, prywatny

Wykonujemy kompleksowo baseny w budynkach prywatnych, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wykonujemy projekt, doradzamy w kwestii doboru technologii, budujemy i wyposażamy basen, oferujemy usługę stałego serwisu i okresowych przeglądów. 

Baseny szkolne i pływalnie publiczne

Zdjęcie podwodne w basenie pływackim

Z powodzeniem wykonujemy również inwestycje miejskie i gminne. Posiadamy doświadczenie w realizacji inwestycji publicznych.

Typ konstrukcji

Baseny z bloczka betonowego

Basen prywatny murowany

Konstrukcja murowana z bloczka betonowego lub styropianowego to najczęściej spotykany typ konstrukcji. Przeznaczony do folii 0,75mm lub 1,5mm. Idealne połączenie trwałości i ekonomii wykonania.

Baseny stalowe

Zdjęcie basenu stalowego.

Baseny stalowe składają się ze specjalnej blachy montowanej w profile oraz wkładu w postaci folii. Występuje w 3 kształtach : koło, owal, "8" . Tani sposób na estetyczny basen w ogrodzie.

Baseny żelbetowe

Zdjęcie basenu hotelowego żelbetowego

Konstrukcja żelbetowa idealnie nadaje się do pokrycia ceramiką ( mozaiką lub kaflami) ale również do wyłożenia folią. Daje niemal nieograniczone możliwości co do kształtu basenu.

Baseny panelowe

Schemat basenu panelowego Orion

Baseny panelowe to alternatywa dla basenów murowanych i żelbetowych. Przystosowane do wyłożenia folią 0,75mm lub 1,5mm. Szybki montaż i niewielka ilość prac budowlanych to ich niewątpliwa zaleta.

Baseny kompozytowe / poliestrowe

Zdjęcie basenu kompozytowego , poliestrowego

Oferujemy baseny kompozytowe najwyższej jakości dzięki czemu możliwy jest ich montaż na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Wymagają minimum prac budowlanych. Ich zaletą jest również krótki czas montażu.

Baseny ze stali nierdzewnej

Zdjęcie basenu nierdzewnego

Zyskujące na popularności baseny w całości ze stali nierdzewnej to połączenie elegancji i nowoczesności. W zależności od wielkości basenu, konstrukcja montowana jest na miejscu lub przyjeżdża jako gotowy basen.